Gadżety – Collinite No. 915

Od pewnego czasu zastanawiałem się nad zakupem specjalnego wosku do karoserii mojego samochodu, a to za sprawą mojego znajomego, który w ostatnim czasie wypróbował taki produkt i był bardzo zadowolony z efektów działania. Zdecydowałem się więc na zakup wosku marki Collinite, uważanej za jednego z najlepszych producentów past do samochodów. Z racji posiadania ciemnego lakieru na aucie, specjalista w sklepie doradził mi wybór produktu Collinite No. 915 Marque D’Elegance, który dzięki posiadaniu w składzie większej zawartości środku carnauba, świetnie spisuje się właśnie na ciemnych powierzchniach. Opakowanie o zawartości 355 ml pozwala na wielokrotne użycie tego wosku, co jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym, gdyż do jednorazowego woskowanie potrzebujemy naprawdę małych ilości substancji.

Co oferuje nam Collinite No. 915 Marque D’Elegance? Jest to jedna z najlepszych pozycji tego producenta – duża zawartość carnauby gwarantuje efektowny połysk na ciemnych karoseriach. W porównaniu do innego, równie popularnego modelu – Collinite No.476s, 915 posiada aż o 15% więcej tej substancji w swoim składzie. Wosk idealnie sprawdza się na różnych powierzchnia, dzięki czemu można używać go na samochodach, motocyklach czy też samochodach ciężarowych. Pamiętajmy, że wosk, oprócz nadawania efektownego połysku, bardzo dobrze konserwuje nadwozie i chroni je przed niesprzyjającymi warunkami oraz drobnym uszkodzeniami mechanicznymi. Jest to więc preparat skierowany do właścicieli pojazdów, którzy dbają o swoje samochody i zależy im na ich nienagannym wyglądzie.

Co należy wiedzieć przed zaaplikowaniem pasty na karoserię? Jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, gdyż pozwolą one na osiągnięcie zamierzonego efektu. Po pierwsze – wosk nakładamy tylko i wyłącznie na dokładnie umytą oraz suchą powierzchnię. Pozwala to na dłuższe utrzymanie się produktu na karoserii i jej konserwację. Od momentu nałożenia należy odczekać ok. 15 minut i wypolerować powierzchnię za pomocą specjalnego ręcznika wykonanego z mikrofibry – zapewni to najlepszy efekt. Czy mogę polecić ten produkt? Jak najbardziej! Po nałożeniu wosku auto praktycznie od razu prezentuje się lepiej. Recenzja powstała we współpracy ze sklepem Urban Detailing.


Jak oceniamy produkt?

Świetny! ✔✔✔✔✔ (100%)

Złóż zamówienie: Urbandetailing.pl

collnite-no-915