The Frame

The Frame to bardzo doświadczona i znana firma specjalizująca się w tworzeniu projektów 3D, które pełnią istotne wsparcie w świecie architektonicznym i produkcyjnym.

Firma oferuje usługi odnośnie tworzenia wizualizacji wnętrz, architektonicznych, ponadto wykonuje wszelkiego rodzaju animacje. Za cel nadrzędny, The Frame stawia sobie maksymalne zrozumienie całej wizji klienta, tak aby następnie prawidłowo oddać jego wyobrażenie w postaci gotowego, trójwymiarowego projektu. Dana wizualizacja, powstaje również w oparciu o strategię marketingową firmy jak i jej cele strategiczne, tak aby wywołać u odbiorcy określone, pożądane emocje i odczucia. Prawdą jest, że odpowiednio zaprezentowany projekt architektoniczny znacząco poprawia ogólny wizerunek firmy, jak i znacznie zwiększa jego całościowe dochody.

The Frame tworzy profesjonalny zespół grafików, którzy z szczególną pomysłowością i precyzją podchodzą do każdego projektu tak aby ostatecznie był on jak najbardziej idealny. Efekty ich pracy można podziwiać na stronie internetowej The Frame, gdzie powinieneś się natychmiast udać.


Adres: ul. Babiego Lata 11, 53-020 Wrocław

Telefon: 782 018 708

Mail: info@TheFrame.pl

Strona internetowa: http://TheFrame.pl

Gdzie działa firma: Wrocław